Oferty pracy

W związku z rozwojem naszej firmy oraz chęcią zagwarantowania Klientom najlepszej obsługi i ciągłości realizacji zleceń, poszukujemy pracowników do pracy na terenie województwa małopolskiego. Gwarantujemy ciekawą pracę dla ambitnych osób oraz atrakcyjne wynagrodzenie. Zapewniamy dojazd na budowy, ubiór, badania i szkolenia oraz potrzebne narzędzia.

Poniżej znajdują się aktualne stanowiska pracy.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertami pracy, a w razie pytań – do kontaktu telefonicznego.

montaż elektryczny

Stanowisko elektryk elektromonter/ pomocnik

Zatrudnię Elektromontera, pomocnika elektromontera

Aktualne miejsce pracy Kraków.

Opis stanowiska:

Zakresem obowiązków osoby na stanowisku będzie:

  • wykonywanie tras kablowych,
  • kablowanie instalacji,
  • wykonywanie połączeń elektrycznych
  • montaż urządzeń elektrycznych

Wymagania dla elektryka:

  • umiejętność czytania planów
  • umiejętność wykonywania podstawowych połączeń elektrycznych
  • umiejętność wykonywania tras kablowych
  • zdolność do pracy na wysokości+3 m
  • obsługa elektronarzędzi,
  • uprawnienia SEP 1 KV
  • sumienność i chęci do pracy na budowach
  • prawo jazdy kat b.

Przyjmę również na stanowisko pomocnika osobę chętną do nauczenia zawodu.

Wymagania dla pomocnika:

Oferujemy:

  • Stabilną prace przez cały rok w rozwijającej się firmie
  • Pierwsza umowa zlecenie kolejna umowa o prace
  • Wszystkie potrzebne badania ,szkolenia ,ubiór bhp
  • Wszelkie narzędzia do pracy

Osoby chętne proszę o przesłanie CV na adres e-mail podany na stronie.

Jeśli masz pytania, kliknij przycisk i napisz do nas za pomocą prostego formularza kontaktowego. Odpowiemy tego samego dnia.

Czytaj więcej